Tvoros ir varteliai

B-ALU aliuminio pramoninės tvoros užtikrina patikimą ir vizualiai patrauklią bet kokio tipo turto apsaugą. Dizaino variantai sudaro harmoningą ir kompaktišką išvaizdą. Milteliniais dažais padengtas aliuminio paviršius turi daug tvarių pranašumų. Sklandi ir švari aliuminio tvorų paviršiaus struktūra išlieka maloni daugelį metų. Mūsų specialūs tvirtinimo laikikliai, skirti tvoros laukams sujungti su stulpais, yra lankstūs, todėl gali lanksčiai suprojektuoti tvoros liniją arba kompensuoti nelygumus su grindiniu. B-ALU aliuminio pramoninės tvoros sujungia dizainą, ilgaamžiškumą ir saugumą.

Perforuoti lakštai 10×10
Apvalūs strypai Ø 25 mm

Mes siūlome saugumo sprendimus įvairiose pramonės šakose. Pagrindinis mūsų tikslas yra saugiai ir efektyviai apsaugoti Jūsų turtą nuo neteisėtos prieigos ar pašalinių akių. Norint užtikrinti veiksmingą apsaugą ir padidinti saugumo lygį, reikia laikytis daugelio standartų. Siekiant ilgalaikio atitikimo šiems standartams, gaminant tvorų sistemas labai vertiname aukštos kokybės medžiagas ir gaminius. Vidaus inžinieriai kuria, skaičiuoja ir nuolat tobulėja. Be pramoninių tvorų, be abejo, siūlome ir tinkamus vartus/tvoras namų aplinkose.

Užpildytas lakštas

Galimi tvoros dizainai

Galima prie vartų ar tvorų pritaikyti ir smailų užbaigimą didesniam saugumui

Galimi vartelių dizainai

varteliai-A4
varteliai-A9

Pašto dežutės

Apie B-ALU tvoros

B-ALU gamina aukštos kokybės aliuminio vartus ir tvoras savo Leitring gamykloje Austrijoje nuo 1992 m. Vertikalus gamybos asortimentas apima plėtrą, CAD planavimą, suvirinimo dirbtuves, įrenginių statybą, miltelinį dažymą ir apdailą – viskas iš vieno šaltinio namuose. B-ALU unikalios aliuminio suvirinimo, prisukimo ir spaustukų bei klijų sistemos, specialiai sukurtos vartams ir tvoroms, garantuoja individualumą ir aukščiausius standartus. Gamyba grindžiama ISO 9001, EN 1090 kokybės reikalavimais ir bandymais pagal EN 13241-1. B_ALU įkvepia savo klientus visame pasaulyje aukštu kokybės lygiu, įvairiomis galimybėmis ir unikaliais pasiūlymais. Sąžiningumas ir įvertinimas mūsų klientų ir mūsų komandos atžvilgiu yra savaime suprantamas dalykas, norint sukurti pasitikinčio bendradarbiavimo pagrindą.

B-ALU sertifikatai
B-ALU sertifikatai