Barjeriniai vartai

Tai puikus sprendimas, skirtas pramonės ar viešojo sektoriaus kelio srautui valdyti.

Mes siūlome puikų sprendimą Jūsų teritorijos valdyme- B-ALU barjeriniai vartai. Ji tinka uždarymo pločiams iki 6 m ir yra idealus sprendimas viešųjų komercinių ir pramoninių zonų valdymui.

Miltelinių dažų padengimas apsaugo korpusą nuo korozijos. Barjeras yra lengvas, bet taip subalansuotas, kad atlaiko dideles vėjo apkrovas. Pagrindiniame valdymo stulpe yra įmontuota mirksinti įspėjamoji lemputė, perspėjanti apie vartų varstimąsi. Norėdami pasiekti vartų elektronikos nustatymus lengvai ir patogiai prieisite atidarę apžiūros dangtį.

Raudonai baltas barjeras su aktyvia saugos juosta ir apšvietimu yra lengvai atpažįstamas dieną ir naktį. Mūsų B-ALU barjerinės sistemos optimaliai įsilieja į Jūsų aplinką. Dėl pažangiausių technologijų B-ALU barjerinė sistem yra geriausias sprendimas.

B-ALU barjerinė sistema daro įspūdį dėl labai didelio sukimo momento ir ypač mažos energijos sąnaudos. Didelis sukimo momentas garantuoja geriausią įmanomą veikimą net esant ekstremaliausioms oro sąlygoms (vėjui, sniegui ir kt.). Variklis ir jo valdymo komponentai su transimisija yra kompaktiškai sumontuoti, todėl neužima daug vietos.

 Visi mūsų gaminiai atitinka naujausius standartus ir gaires. Jie atitinka griežtus gaminių saugos sertifikavimo organizacijos ir taikomų Europos direktyvų reikalavimus.

Modernus LED apšvietimas ir dizainas

Integruota LED mirksinti lemputė užtikrina visišką matomumą ir jos nereikia prižiūrėti dėl savo ilgo tarnavimo laiko. Miltelinių dažų spalvą galima įsigyti iš RAL standartinių spalvų gamos arba pagal pageidavimą – įvairių specialių spalvų. Vartų elemente yra patogus svirties užraktas, užtikrinantis lengvą reduktoriaus ir variklio prieinamumą.

Intervencijos apsauga, tvirti
barjeriniai vartai

Norint užtikrinti maksimalų saugumą, barjeriniai vartai visada turi apačioje aktyvią kontaktinę saugos juosta. Raudona-balta spalva užtikrina gerą matomumą dieną,o speciali LED lempa padeda geriau matyti ir naktį. Barjerinius vartus galima įsigyti iki 5 metrų su švytuoklės atrama.

Valdymas

Diegiama su specialiu valdikliu, kur lengvai pasiekiamas per korpuso dangtį įvairiems reguliavimo ar priežiūros darbams atlikti. Korpuse apgalvotai palikta vietos papildomiems priedams pridėti (GSM modulis, laikmačiai ir kita). Fotoelementų laikikliai montuojami tiesiai ant korpuso.

Barjeriniai vartai, išmatavimai (mm)

Blokavimo plotis iki6 m
Atidarymo/uždarymo laikas (90°)4-8 s
Maitinimo įtampa230 V / 24 V
Elektros suvartojimasMax. 15 A
Maksimali galia300 W
Pavaros technologija„Plug and Play”
Sukimo momentas600 Nm
Išmatavimai450x280x1250mm
Apsaugos klasėIP 54
Temperatūros diapazonas-20°C iki +55 °C

Papildoma įranga

  • Miltelinis dažymas pagal RAL standartų spalvas arba individualias specialias spalvas
  • Švytuoklės atrama
  • Sulenkiama švytuoklė, esant mažai erdvei
  • LED barjero apšvietimas
  • Aktyvi saugos kontaktinė juosta apatinėje dalyje
  • Papildomi moduliai, tokie kaip TCP / IP, skaičiavimo modulis (tik „Access Pro“ barjerams)
  • Barjero tinklelis
  • Apsauga nuo perlipimo
B-ALU sertifikatai