Atveriami vartai

BALU - vartų lokys

Tai aukščiausios kokybės atveriami vartai su patikimais mechanizmais.

„B-ALU Classic“- patikima technologija suteikianti varstomiems vartams nepaprastą stabilumą. Ištobulinta technologija leidžia montuoti laikančiuosius strypus tolygiame aukštyje. Rankiniu būdų varstomi vartai gaminami su specialia spyna. Automatizuotiems vartams galima pritaikyti požeminį dizainą arba valdymo mechanizmus įmontuoti į vartų konstrukcijas.   Atveriami vartai yra gaminami standartinių dydžių, bet taip pat gali būti ir pagal užsakymą. Vartai padengti milteliniais dažais, kas suteikia lengvą priežiūrą, atsparumą įbrėžimams bei įvairioms oro sąlygoms. O svarbiausia, kad tokie dažai išsaugo gražią išvaizdą daugelį metų.

Visi vartų valdymo mechanizmai yra pristatomi pasirinktinai: dalinai surinkti arba renkami vietoje.
cb50

Pavaros modelis BALU CB 30/50 – išorinis variklis

Patogaus dizaino pavara su 24 V įtampos technologija. Skirta viengubo arba dvigubo atveriamių vartų dalių varstymuisi nuo 2-5 m (dvigubo iki 10 m) pločio. Elektromechaninė pavara veikia užtikrintai ir patikimai. Vidinės dalys ir bėgelis yra apsaugoti nuo oro sąlygų, kas prailgina priežiūros intervalus. Komforto valdiklis yra išpuoselėtame, tvirtame korpuse. Varikliai prijungti prie valdiklio naudojant 3 laidų technologiją. Nuolat stebima sistema, omptimaliai kontroliuoja varstymosi fazes. Yra galimybė įsigyti įvairių priedų kaip fotoelektrinis jutiklis, mirksinti lempa. Pagal pageidavimą šią pavaros sistemą galima įsigyti ir su avarine baterija.

Pavaros modelis BALU CB 35 – požeminis variklis

Tai taip pat patogaus dizaino modelis su 24 V įtampos technologija. Skirta viengubo arba dvigubo atveriamių vartų dalių varstymuisi iki 3.5 m (dvigubo iki 7 m) pločio. Elektromechaninė dalis veikia patikimai ir yra sumontuota beveik nematomai grindinyje, nesugadinant vartų išvaizdos. Komforto valdiklis yra išpuoselėtame, oro sąlygoms atspariame korpuse. Varikliai prijungti prie valdiklio naudojant 3 laidų technologiją. Nuolat stebima sistema, omptimaliai kontroliuoja varstymosi fazes. Yra galimybė įsigyti įvairių priedų kaip fotoelektrinis jutiklis, mirksinti lempa ir kiti.

Detaliau apie pavaros modelius:

CB30-1/CB30-2

CB35-1/CB35-2

CB50-1/CB50-2

Techninės specifiakcijos:

BALU Classic atsiveriančių vartų dalis iki 5 metrų pločio ir 2.5 aukščio. Taikomas rėmas HST10, 80/60

BALU Classic rankiniu būdų varstančių vartų dalis virš 5 m pločio ir virš 2.5 m aukščio. Taikomas rėmas HST9, 100/100

B-ALU sertifikatai
B-ALU sertifikatai