ECO

Stumdomi aliuminiai vartai

Inovatyvu | Saugu | Patikima

B-ALU ECO stumdomi aliuminiai vartai sukurti naudojant aukščiausios kokybės produktus. Nepaprastas užsukamos konstrukcijos stabilumas užtikrina Jūsų turto bei privačios teritorijos saugumą. Konsoliniai B-ALU ECO stumdomi vartai yra gaminami tiek standartinių dydžių, tiek pagal individualius išmatavimus, o smailus užbaigimas pagal pageidavimą suteikia papildomą apsaugą. Turėdami nusistovėjusią integruotą pavarą, visi B-ALU stumdomi vartai varstosi tyliai tarsi „plūduriuoja“. Abu ritininiai įtaisai yra sujungti, o tai palengvina montavimą ir suteikia papildomą stabilumą. Pavara ir valdymo komponentai įmontuojami į taisyklingos formos koloną, kurioje jie yra apsaugomi nuo oro sąlygų poveikio ir galimo vandalizmo.

Nutrūkus elektros tiekimui, pavara turi standartinę integruotą avarinę bateriją, kuri suteikia atsarginę kopiją, o rankiniai vartai gaminami su specialia stumdomų vartų spyna. Yra dvi skirtingos automatikos variacijos su 24 V technologijomis.

Visi vartai gali būti harmoningai integruoti į aplinką dėka įvairių dizaino variantų. Vartai dengiami lengvai prižiūrima, įbrėžimams ir oro sąlygoms atsparia milteline danga, kuri daugelį metų išlaiko nepriekaištingą išvaizdą.

eco-sliding-1

Techninės specifikacijos

Pramoniniai stumdomi vartai, susukti arba suvirinti
Vartų bėgelis HST 28 (138 x 200 mm)
Viršutinis profilis HST 29 (120 x 68 mm) HST30 (100 x 600 mm)

Kitos specifikacijos:

Galite apie jas peržvelgti nuorodose

Aliuminiai vartai, jų dizaino tipai:

ST 30/30 strypai 30×30
eco-type-2
Apvalūs strypai Ø 25 mm
eco-type-3
Perveriantys strypai
Ø 25 mm

eco-type-4
Tinklas 6/5/6 ir 8/6/8

Miltelinis dažymas

Nepriekaištingai lygi vartų danga tobulai sukimba su specialiais dažais. Prieš dengiant vartus, visos dalys iš anksto apdorojamos visiškai nekenksmingai aplinkai būdu. Vartų komponentai elektrostatiškai įkraunami, kad dažų milteliai pasiskirstytų tolygiai. Produkto komponentai šildomi didelėje temperatūroje, kad būtų užtikrintas kokybiškas dažymas ir ilgaamžiškumas.

spalvos-2

Spalvos:

spalva-1
spalva-4
spalva-7
spalva-10
spalva-2
spalva-5
spalva-8
spalva-11
spalva-3
spalva-6
spalva-9
spalva-12

Dydžių lentelė

Plotas tarp vartų pagrindinių stulpųVartų ilgisBėgelisRėmas
30004400HST 28HST 30
40005600HST 28HST 30
50006600HST 28HST 30
60008100HST 28HST 30
70009100HST 28HST 29
800010600HST 28HST 29
900011600HST 28HST 29
1000013100HST 28HST 29
B-ALU stumdomų vartų standartiniai aukščiai: 1m, 1.25m,  1.5m, 1.8m, 2 m, 2.25 m
sliding-modification-1
Vienpusė modifikacija

Valdymas

Inline B-ALU pavara yra išskirtinė savo aukščiausios klasės apdaila, dizainu bei pasižymi ypatingu stabilumu. Vidinė pavara ir valdymo komponentai integruoti atraminėje kolonoje ir yra optimaliai apsaugoti nuo oro sąlygų poveikio ir vandalizmo. Taip pat naudojama integruota LED mirksinčioji lemputė. Esant automatiškai valdomam „B-ALU ECO Inline“ modeliui, pavara įmontuojama nepastebimai iš išorės, o energija perduodama per vidinį stovą. Pavaros sistemoje yra standartinis avarinis akumuliatorius.

„Plug & Play“, arba savaiminis diegimas

Konsoliniai stumdomi vartai yra iš anksto sumontuojami ir išbandomi gamykloje. Tai palengvina surinkimą ir prijungimą vietoje ir sumažina galimas montavimo klaidas. Sistemą galima išbandyti surinkimo dieną, net jei vietoje nėra elektros jungties.

Aliuminio privalumai:

Svoris:2,7 g / cm³ – tik ⅓ plieno svorio
Bėgių ir atraminiai ritinėliai:mažesnė apkrova dėl mažo aliuminio svorio
Pavara / motorizacija:maža variklio ar pavarų dėžės apkrova, galima tiksliai sureguliuoti saugos sukimo momentą;
mažesnės elektros sąnaudos dėl mažesnio svorio
Korozija:neįmanomas rūdijimas klasikine prasme
Paviršiaus struktūra:lygi ir švari
Konstruktyvusis uždelsimas:norint apsaugoti nuo korozijos nereikia jokio didelio terminio apdorojimo
Spalvota danga:lygus, švarus dangos paviršius, todėl labai aukšta paviršiaus kokybė
Architektūra:ergonomiškos ir architektūriškai aukštos kokybės paviršiaus ir dizaino galimybės, naudojant laisvai konfigūruojamus plūdinius profilius
Aplinkosaugos aspektas:beveik 100% perdirbamas (lydomas)

Uždarymas ir priedai

Pristatymo turinys, atsižvelgiant į modifikaciją:

„Locinox“ spyna su spyruokline smūgio plokšte, e-paruošimas, budrumo įtaisas arba savaiminio diegimo („plug and play“) automatika, tvirtinimo detalės, bei atskiros dalys ir priedai, kai kurie pagaminti iš plieno arba iš nerūdijančio plieno

Konstrukcijos savybės:

  • Suvirinto rėmo konstrukcija iš aliuminio.
  • Vartų sparnas yra su frizo strypais / skersiniais, kad užpildai būtų įterpti į segmentus.
  • Prošvaisa 100 mm, tai standartinė prošvaisa.
  • Maksimalus atstumas tarp strypų yra 110 mm, daugiausia dėmesio skiriama saugumui.

Apie B-ALU

Jau nuo 1992 m. mes gaminame aukštos kokybės aliuminio vartus ir tvoras savo gamykloje Leitrige, Austrijoje. Nuo kūrimo ir planavimo iki galutinės gamybos viskas daroma iš vieno šaltinio. Mūsų klientai visoje Europoje vertina mūsų aukštos kokybės mąstymą ir įvairias bei individualias galimybes. Mūsų gamyba atitinka aukščiausius kokybės kriterijus pagal ISO 9001.

Mūsų kokybės pažadas

Patenkinti klientai ir optimali produkcija yra mūsų kasdienybė. Tai būtų neįmanoma be aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įsipareigoję ir motyvuoti įgyvendinti pažadus. Klientų ir mūsų komandos sąžiningumas ir įvertinimas yra mums savaime suprantamas dalykas ir stiprina bendradarbiavimą – sėkmingos ateities pagrindą.

Galite pasikliauti

Mes rūpinamės individualiai sukurtų, suplanuotų ir pagamintų produktų pristatymu savo klientams. Mūsų aliuminio gaminiai turi daug privalumų ir yra beveik 100 procentų perdirbami. Be to, beveik betriukšmiai mūsų B-ALU stumdomų vartų varikliai jau daugelį metų pasitvirtino. Mūsų gaminiai ne tik garantuoja aukštą kokybę ir rafinuotą dizainą, bet ir patikimai apsaugo Jūsų turtą.

Sertifikatai

B-ALU sertifikatai
B-ALU sertifikatai