Pasidaryk pats

pasidaryk pats

DO IT YOURSELF sistemos

Pasidaryk pats! Jei norite, vartus galite įsirengti patys. Mes tiekiame tokią modulinę produkciją, dėl kurios galite darbus atlikti patys. Tai sistemos, paremtos standartizuotais komponentais, kuriais galima sukurti begales sprendimų. Tokias sistemas lengva surinkti. Visos skylės ir techninės detalės (išskyrus pamatą) yra paruoštos ir kruopščiai apgalvotos, todėl surinkinėjant nereikia specialių įrankių ir viską galite sukonstruoti patys.

Vartų privalumai

• Lygus, milteliniais dažais padengtas paviršius
• Pagaminta iš aliuminio, o tai reiškia, kad jie yra lengvi
• Lengvas surinkimas dėka kištukų ir varžtų sistemos
• Galima naudoti iš abiejų pusių (atidarymas kairėje / dešinėje)
• Rankinis valdymas su užraktu ir 3 vnt. klavišais arba patogiai su pavara ir nuotolinio valdymo pultu

Lengvai vartus surinksite patys

Jums nereikia jokių specialų įrankių. Vartų komplekte pridedamos visos tvirtinimo medžiagos. Pridedamos ir lengvai suprantamos surinkimo instrukcijos. Surinkimo vaizdo įrašą su nuosekliomis instrukcijomis galite rasti internete. Patogus pristatymas iki Jūsų namų slenksčio.

DIY- do it yourself | Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“ stumdomi vartai tiekiami kaip atskirų dalių rinkinys, skirtas montuoti savarankiškai. Surinkimo metu galite pasirinkti atidarymo kryptį atidarant į kairę ar dešinę. Rėmas ir bėgis pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio profilių. Vidiniai guoliai leidžia vartams varstytis beveik be triukšmo.

Vartų paviršių lengva prižiūrėti, jis yra apsaugotas nuo įbrėžimų ir atmosferos poveikio patrauklia trijų skirtingų atspalvių milteline danga, tai užtikrina gražią išvaizdą daugelį metų. Montavimas nesudegintas dėl aiškių ir korektiškų intrukcijų.

Pasidaryk pats produkcijoje yra ne tik vartai, bet ir tvoros su varteliais.

Galimi vartų dydžiai

Plotis:

3,0 m
4,0 m
5,0 m
6,0 m

Aukšis

1,0 m
1,2 m
1,4 m
1,6 m
1,8 m
2,0m

Pasidaryk pats tvoros

Vartai

pats
pats
pats
pats
pats
pats

Atsiveriantys vartai

Pasidaryk pats

Jei susidomėjote tokiomis sistemomis, rašykite užklausą mums nurodytais kontaktais. Galite įsirengti vartus, tvoras ar vartelius patys!

B-ALU sertifikatai
B-ALU sertifikatai