Logistika

Logistika, viena iš sričių, kur mūsų gaminiai ir sistemų sprendimai yra taikomi. Neišvengiamai susiduriame su vagystėmis ar kitų išpuolių pavojais. Tačiau naudodamiesi mūsų produktų sprendimais, Jūs galite jų išvengti. Taikydami bajerinius vartus, stumdomus, teleskopinius, susilankstančius vartus apsaugosite, važiuojamąsias dalis, stovėjimo vietas, rampas. Išliks saugus ne tik Jūsų turtas, bet ir darbuotojai ir visa teritorija.

logistika-planas

Logistika, galimas planas:

  1. BALU atsiveriantys vartai
  2. BALU varteliai
  3. BALU barjeriniai vartai
  4. BALU industrinės tvoros

Mūsų kokybės pažadas

Konstrukcijos stabilumas užtikrina Jūsų turto bei teritorijos saugumą. Vartai yra gaminami tiek standartinių dydžių, tiek pagal individualius išmatavimus, o smailus užbaigimas pagal pageidavimą suteikia papildomą apsaugą. Patenkinti klientai ir optimali produkcija yra mūsų kasdienybė. Tai būtų neįmanoma be aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įsipareigoję ir motyvuoti įgyvendinti pažadus. Klientų ir mūsų komandos sąžiningumas ir įvertinimas yra mums savaime suprantamas dalykas ir stiprina bendradarbiavimą – sėkmingos ateities pagrindą.

Galite pasikliauti B-ALU

Mes rūpinamės individualiai sukurtų, suplanuotų ir pagamintų produktų pristatymu savo klientams. Mūsų aliuminio gaminiai turi daug privalumų ir yra beveik 100 procentų perdirbami. Be to, beveik betriukšmiai mūsų vartų varikliai jau daugelį metų pasitvirtino. Mūsų gaminiai ne tik garantuoja aukštą kokybę ir rafinuotą dizainą, bet ir patikimai apsaugo Jūsų turtą.

„B-ALU“ vartai reiškia ne tik aukštą darbo kokybę ir rafinuotą dizainą, mūsų produkcija gaminama laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų.

Be dizaino ir kokybės, svarbiausias dalykas kiekvienuose vartuose yra Jūsų turto saugumas. B-ALU optimaliai apsaugo Jūsų nuosavybę. Suvirintas aliuminio rėmas suteikia vartams papildomą tvirtumą ir stabilumą.