Jūrų uostas

Jūrų uostas, viena iš sričių, kur mūsų sistemų sprendimai yra taikomi. Be muitų draudžiamųjų zonų ar vagystės rizikos, uosto teritorijose būtina užtikrinti saugumą. Aukštą jo lygį galima pasiekti naudojant mūsų vartus, tvoras ir barjerus.

jūrų-planas

Jūrų uosto planas:

  1. BALU varteliai
  2. BALU pašto dežutė
  3. BALU susilanktantys vartai
  4. BALU barjeriniai vartai

Mūsų kokybės pažadas

Konstrukcijos stabilumas užtikrina Jūsų turto bei teritorijos saugumą. Vartai yra gaminami tiek standartinių dydžių, tiek pagal individualius išmatavimus, o smailus užbaigimas pagal pageidavimą suteikia papildomą apsaugą. Patenkinti klientai ir optimali produkcija yra mūsų kasdienybė. Tai būtų neįmanoma be aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įsipareigoję ir motyvuoti įgyvendinti pažadus. Klientų ir mūsų komandos sąžiningumas ir įvertinimas yra mums savaime suprantamas dalykas ir stiprina bendradarbiavimą – sėkmingos ateities pagrindą.

Galite pasikliauti B-ALU

Mes rūpinamės individualiai sukurtų, suplanuotų ir pagamintų produktų pristatymu savo klientams. Mūsų aliuminio gaminiai turi daug privalumų ir yra beveik 100 procentų perdirbami. Be to, beveik betriukšmiai mūsų vartų varikliai jau daugelį metų pasitvirtino. Mūsų gaminiai ne tik garantuoja aukštą kokybę ir rafinuotą dizainą, bet ir patikimai apsaugo Jūsų turtą.

„B-ALU“ vartai reiškia ne tik aukštą darbo kokybę ir rafinuotą dizainą, mūsų produkcija gaminama laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų.

Be dizaino ir kokybės, svarbiausias dalykas kiekvienuose vartuose yra Jūsų turto saugumas. B-ALU optimaliai apsaugo Jūsų nuosavybę. Suvirintas aliuminio rėmas suteikia vartams papildomą tvirtumą ir stabilumą.